VERSLO APLINKA

Joniškio rajono savivaldybės investicijos

Siekiant pritraukti investicijas, stengiamasi sutvarkyti miesto ir rajono infrastruktūrą. Rekonstruotos centrinės Joniškio ir Žagarės miestų dalys, nuolat gerinama kelių, gatvių infrastruktūra, plečiamas pėsčiųjų ir dviračių takų tinklas, atnaujinami daugiabučių namų kvartalai, švietimo ir ugdymo įstaigos, sporto aikštynai. Joniškio rajone rūpinamasi tinkamu teritorijų apšvietimu: keičiamos senos lempos naujais LED šviestuvais, taisomi sugedę šviestuvai. Plačiau apie savivaldybės investicijas

Verslo subjektų investicijos rajone

Auganti ekonomika, gerėjančios verslo sąlygos, palanki politinė aplinka leidžia verslui drąsiau investuoti ir plėsti savo veiklą. 2018–2020 m. numatytos investicijos į žemės ūkio, paukštininkystės ir gyvulininkystės ūkių, maisto pramonės ir baldų gamybos sektorių plėtrą siekia apie 15 mln. eurų.

UAB „Biometana“ skiria 2 mln. 650 tūkst. eurų investicijų kogeneracinės jėgainės, naudojančios biodujas statybai. Tai viena efektyviausių organinių atliekų utilizavimo priemonių, kuri tiesiogiai susijusi su aplinkos teršimo mažinimu.

ŽŪB „Delikatesas“ – viena seniausių mėsos perdirbimo įmonių Šiaurės Lietuvoje, dirbanti jau daugiau nei 80 metų, investuoja 10 mln. eurų modernios, vienos iš didžiausių Lietuvoje paukščių skerdyklos statybai. Planuojama sukurti ~ 220 naujų darbo vietų.

Sėkmingai veikiančios įmonės

Investuok Joniškio rajone

Savivaldybė pasiryžusi padėti kiekvienam investuotojui, norinčiam prisidėti prie darbo vietų kūrimo ir aplinkos gerinimo Joniškio krašte.

Investuotojams skirti žemės sklypai

Informacija apie parduodamą savivaldybės turtą

https://galilietuva.lt/verslas

Susisiekimas

Joniškio rajono savivaldybės susisiekimo kelių pagrindą sudaro per teritoriją praeinanti europinio transporto koridoriaus IA atšaka – „Via Hanseatica“, kuri leidžia gyventojams patogiai susisiekti su Šiauliais (39 km), Taurage (144 km), Ryga (93 km), Kaliningrado sritimi, taip pat su IXB tarptautiniu transporto koridoriumi Klaipėda-Kaunas-Vilnius

Atstumai iki artimiausių uostų


93 km – Rygos oro / jūrų uostas

181 km – Kauno oro uostas

190 km – Palangos oro uostas

200 km – Klaipėdos jūrų uostas

235 km – Vilniaus oro uostas

400 km – Talino jūrų uostas